Garmin Index

Cena:

od 3 989 Kč do 5 688 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Garmin Index: Osobní váha od společnosti Garmin se výborně hodí do každé domácnosti. Dokáže vám během několika málo vteřin a s téměř stoprocentní jistotou prozradit aktuální hmotnost a spoustu dalších užitečnýc...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem MALL.CZ, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem MALL.CZ popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Garmin Index - popis

Osobní váha od společnosti Garmin se výborně hodí do každé domácnosti. Dokáže vám během několika málo vteřin a s téměř stoprocentní jistotou prozradit aktuální hmotnost a spoustu dalších užitečných informací, které vám nabídnou přehled o tom, zda vedete zdravý životní styl, nebo je potřeba změnit své stravovací a pohybové návyky. Přístroj vás na první pohled zaujme svým elegantním moderním vzhledem, s nímž se stane ozdobou vaší koupelny nebo jakékoliv jiné místnosti, kde váhu máte umístěnu. Přístroj však nabízí mnohem více, než co je patrné na první pohled.

Komplexní analýza
Na velkém přehledném displeji uvidíte komplexní analýzu složení svého těla. Základem je samozřejmě celková hmotnost, nicméně ta nemusí zdaleka vypovídat o tom, jestli žijete zdravě. Důležitější je poměr svalové hmoty a tuků, které váha změří. Kromě toho ukáže i hmotnost kostí nebo množství vody v těle.

Bezdrátový provoz
Na začátku používání stačí dovnitř vložit baterie a nastavit si profil: věk, výšku, pohlaví. Do interní paměti přístroje lze uložit až 16 různých uživatelských profilů, váha je proto vhodným doplňkem do každé rodiny, ale např. také do menších fitness center nebo pomocníkem pro osobní trenéry, kteří chtějí podrobně vidět výsledky svých klientů. Pro ještě snazší a pohodlnější používání využijte funkci Bluetooth, Wi-Fi nebo ANT+ a propojte zařízení se svým chytrým telefonem, tabletem nebo počítačem. Stáhněte si aplikaci (tréninkový deník) Garmin Connect a dosáhněte svých cílů ještě rychleji a snadněji.

Výrobce Garmin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Index užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šicí stroje nebo Meteostanice, Holicí strojky, Příslušenství k vysavačům.